Magazín webů - ONLINEOBCHODY.COM/LETENKY:

onlineobchody.com/letenkyonlineobchody.com/letenkyonlineobchody.com/letenkyonlineobchody.com/letenkyRecenzent: převzato od autora
Napsáno: 11.07.2006
Přečteno:
Web: onlineobchody.com
Celkové hodnocení: 98%Plusy: Jednoduchost, Obrovská přehlednost, Dostupnost
Mínusy:
Onlineobchody.com ve spolupráci se Student Agency s.r.o. představují jedinčený systém na rezervování letenek on-line. Ano, je to tak, opravdu si můžete každým okamžikem bezstarostně objednat a rezervovat letenku na kterékoliv místo světa.

Revoluční systém vyhledání a rezervace je velmi přehledný a především spolehlivý. Přímo na internetu, z pohodlí Vašeho domova si můžete prostřednictvím jednoduchého a přehledného formuláře vyhledat a zajistit letenku kam budete chtít. Navzdory své jednoduchosti je systém velice kvalitní a propracovaný, z čehož těží především zákazník. Neuvěřitelné je, že systém je sám schopný vyhledat let v nejnižší cenové hladině v časovém rozmezí sedmi dnů od Vámi zadaného data. Rovněž Vám paralelně vyhledá odlety se stejným cílem jak z Prahy, tak také z Bratislavy nebo Vídně. Nabídne Vám tedy to nejširší možné spektrum výběru, ze kterého si následně stačí zvolit pro vás to nejvhodnější. Systém je rovněž schopný vybrat a nabídnout seznam všech letů vybrané letecké společnosti v daný den, umožní vyhledávání podle letového řádu v případě požadavku na konkrétní spoj.

Jako bonus jistě slouží tzv. "akční nabídka letenek". Jedná se o výběr z nejlevnějších akčních cen letenek. Stačí kliknout na vybraný let a již vidíte výpis volných míst na několik týdnů dopředu. Systém je natolik nápaditý, že vypíše možnosti pro cestu tam i zpět!

Rezervace je rychlá, jednoduchá a přehledná. Prostřednictvím formuláře z webového rozhraní http://www.on­lineobchody.com/le­tenky/ si objednáte pro Vás nejvhodnější letenku za bezkonkurenční cenu. Platbu můžete uskutečnit bezpečně přes internet a to prostřednictvím platební karty přímo v rezervačním formuláři.

Po provedení rezervace obdržíte emailem její potvrzení, kde je nutné překontrolovat veškeré údaje, především jméno cestujícího, data odletu a návratu a destinaci. Potvrzení obsahuje informace o termínu úhrady a vystavení letenky. Následně budete sami kontaktováni pracovníky callcentra, kteří se s Vámi dohodnou na předání letenky. Elektronicky; na letišti v Praze; v pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, ve Zlíně nebo poštou. Tento kompletní servis je skutečně velmi luxusní a služby spojené s výdejem letenek téměř ojedinělé.

Své letenky v rámci systému nabízí téměř 100 leteckých společností mezi něž samozřejmě patří ty nejznámější, jako například: British Airways, Condor, ČSA, Easyjet, Fischer Air, Lufthansa, Smart Wings, Swiss Airlines a mnoho dalších.Verdikt: Úspěšnost provedení rezervace a výsledku i u složitějších "vícepřestupových" letů je 100%. I to je bezesporu důkaz o serioznosti a spolehlivosti celého systému. Systém je plně prověřen a odzkoušen a ze zkušeností se těší celá řada spokojených zákazníků... konecDesign by Libor Kohel, Scanned by Topweby
Powered by Link Up