Nápověda a pravidla


Jak přidat odkaz: přidání odkazu

Chcete-li do našeho katalogu přidat odkaz na své stránky, klikněte prosím na úvodní stránce iPRAMEN.cz v hlavní nabídce kategorií na tu kategorii, do které chcete svůj odkaz zařadit. Tam ve vrchní části stránky naleznete možnost "Přidat odkaz do této kategorie". Vyplňte jednoduchý formulář a my Váš odkaz do 3 pracovních dnů do katalogu zařadíme.


Podmínky účasti v systému: podmínky

Provozovatelem tohoto katalogu odkazů a firem iPRAMEN.cz je Ivan Voříšek (dále jen "provozovatel"). Účast v tomto systému je dobrovolná a zdarma, a provozovatel internetových stránek, které budou registrovány v systému (dále jen "uživatel") registrací souhlasí se všemi pravidly a zavazuje se je dodržovat!Pravidlo č.1 Provozovatel může smazat weby, které:
a) nemají hodnotný obsah
b) jejichž obsah je v rozporu se zákony České Republiky
c) nejsou napsány v českém či slovenském jazyce
d) mohly by poškodit dobré jméno provozovatele.


Pravidlo č.2 Do jedné kategorie dáváme pouze jeden odkaz na daný web. Pokud se stránky tématicky vztahují ještě k jiné kategorii, lze je tam zařadit, nejvýše však do jedné další. Například stránky hotelu mohou být současně v kategoriich "Ubytování" a "Stravování a pohostinství". Vyjímkou jsou eroticky zaměřené stránky, které mohou být zařazeny pouze ve vyhrazené kategorii.


Pravidlo č.3 Uživatel je povinen při registraci webu vyplňovat do kolonek Popis webu pravdivé informace. Při výrazné změně obsahu a zaměření stránek je uživatel povinen o tomto informovat provozovatele, a zajistit tak zařazení do jiné tématické sekce. Adresa v kolonce Email musí patřit majiteli webu, nebo jinému kontaktu, který ale musí být uveden na odkazovaných stránkách.


Pravidlo č.4 Provozovatel je oprávněn prostřednictvím elektronické pošty uživateli zasílat informace, týkající se systému i dalších aktivit. Uživatel s jejich zasíláním, jež je podmínkou účasti v systému, výslovně souhlasí.POKUD UŽIVATEL V JAKÉMKOLI BODU PRAVIDLA PORUŠÍ, PROVOZOVATEL JE OPRÁVNĚN ODKAZ BEZ PŘEDCHOZÍHO INFORMOVÁNÍ Z KATALOGU VYMAZAT!
Design by Libor Kohel, Scanned by Topweby
Powered by Link Up