V katalogu je aktuálně: 160 uživatelů s VIP statusem!   - zobrazit vip -


Speciální nabídka pro všechny webmastery:

Pro všechny, kteří chtějí své stránky ještě více zvýraznit pomocí našeho katalogu, jsme zřídili takzvaný VIP status. Po jeho aktivaci bude Váš odkaz v našem katalogu podstatně zviditelněn nápisem "Doporučujeme!" připojeným hned za vaším odkazem v katalogu. Navíc bude Váš odkaz umístěn na prvních pozicích před dalšími odkazy v dané kategorii.

Pro VIP členy je také nově vyhrazena část pravého menu, kde rotují odkazy včetně ikonek a názvů webů na všech stránkách našeho katalogu... Vaše stránka bude tedy všem návštěvníkům ihned na očích.

VIP status Tato služba je pro všechny zcela ZDARMA! VIP status

Máte-li o VIP status zájem, stačí nejdříve zaregistrovat svůj web v našem katalogu, poté vložit na svoje stránky dva odkazy: jeden na náš katalog iPRAMEN.cz a druhý na partnerský zábavní server SMÍŠEK.cz

Odkazy by měly být zveřejněny na stránce, kde dohromady není více než 15 grafických nebo textových odkazů a která je součástí webových stránek jež chcete zvýhodnit. Nesmí se jednat o odkazy v katalogu webových stránek ani na stránkách zaměřených na erotiku. Zvýhodnění pro tyto dva typy webů řešíme individuálně, napište nám na info@ipramen.cz.

Následující kód vložte prosím do zdrojového kódu vašeho webu:

1. Kód odkazu na stránky SMÍŠEK.cz


2. Kód odkazu na katalog iPRAMEN.cz


Následně nám prosím zašlete na adresu info@ipramen.cz mail ve tvaru:
"VIP Status
URL stránky s vloženými odkazy na stránky SMÍŠEK.cz a iPRAMEN.cz je ..."
(například: http://www.vasweb.cz)

Do dvou pracovních dnů bude váš odkaz ve všech výsledcích hledání ZVÝRAZNĚN.
Klikni pro větší náhledDesign by Libor Kohel, Scanned by Topweby
Powered by Link Up